Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 17 2012 22:35:47

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Wasze ulubione gry

Ten temat jest poświęcony naszym ulubionym grom. :)
U mnie nr. 1 na liście gier komputerowych jest SPORE. Prowadzi się w niej własną ewolucję i tworzy stwora.Klik!
Nr. 2 to Seria gier Ratchet& Clank na PS'a, co prawda grałam dopiero w 3 części ale i tak to uwielbiam.^^
Nr. 3 to gra ,,Wipeout" na PSP, gram w nią całymi wieczorami. Jest to wyścigówka latających pojazdów które mogą się pojawić na Ziemi w niedalekiej przyszłości. Niedawno sprawdzałam kiedy ta gra została stworzona, pierwsza wersja została stworzona w 1995. :zdziwiony: Klik!
A jakie sa wasze ulubione gry? ;)

Ostatnio edytowany przez Maisha (17 2012 22:54:51)

Offline

 

#2 27 2013 21:58:32

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Wasze ulubione gry

///Wszystkie posty usunięte, ponieważ były to same listy ulubionych gier, bez żadnej dyskusji.
W Wipeouta grałam tylko w wersje demo, dołączoną do MediEvila, a jak szukałam po sklepach to nigdzie go nie było. Szkoda, bo to bardzo fajna gra.
Z powodu częstych problemów z komputerami ostatnio skupiłam się tylko na grach na PSP. Jakie są moje ulubione? Po pierwsze MediEvil, grałam jeszcze na PS1, lubię tę grę za jej humor i grafikę. Czasami jedynie kamera dziwnie się 'układa', jednak to mały minus. Po drugie Silent Hill, kolejny powrót do dzieciństwa. Niestety, gra na PSP nie oddaje w pełni klimatu survival horroru jakim były jej poprzedniczki, a potwory (tylko jeden rodzaj!) można spotkać jedynie w alternatywnym świecie. Na plus jednak klimatyczna muzyka, i pozornie zwykłe dźwięki (np. skrzypienie łańcucha od huśtawki) które w opuszczonym Silent Hill przyprawiają o dreszcze. Po trzecie, Patapony 3 - gierka niby banalna (rytmiczne wciskanie guziczków, też mi coś!) a jednak wciąga na wiele godzin.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.youtubeforum.pun.pl www.srk-madhuri.pun.pl www.funot.pun.pl www.fizole94.pun.pl www.psychoczopki.pun.pl