Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1 23 2013 15:02:51

 Heike

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Zarejestrowany: 23 2013
Posty: 38
Punktów :   
Autor awatara: Moi ;3

Avatarowe Gniazdo Heike

Pomyślałam, że najwygodniej będzie założyć temat... Podejmę się wykonania avka/lineartu (nie rysuję postaci kanonicznych, chyba, że kombinacje w innej formie, np. w stylu mangowym/ludzkim/eee...innozwierzęcym).

Korzystam ze wspaniałego połączenia starego tabletu graficznego i gimpa (aczkolwiek niedługo spodziewam się pakietu znacznie lepszych programów graficznych, co zapewne poprawi jakość pracek).

Póki co zaryzykowały:
Chay (avatar)- zakończony.
Swahili (avatar)- zakończony.
Shemore (avatar)- w trakcie tworzenia. Do poniedziałku/wtorku powinnam się wyrobić ;] Jeśli chodzi o całokształty, to mam podobno dość specyficzny styl. Później wstawię przykład na mojej postaci i sama stwierdzisz, jak jest (piszę tu, bo masz zapchaną skrzynkę ;])
Fantlk - w trakcie tworzenia (w środę pewnie już prześlę
Ukończone prace/szkice prac mogę wstawiać tu, albo wysyłać na PW. Prosiłabym tylko, żeby przy zamówieniu określić dokładnie:

1. Tło - przezroczyste/konkretnego koloru/obrazek (z linkiem)
2. Dokładny opis postaci/obrazek z ewentualnymi wskazówkami
3. Poza - dowolna/określona
4. Klimat - chodzi mi głównie o to, co ma reprezentować postać: ma być smutna, wesoła, pewna siebie, zamyślona itp
5. Ewentualne napisy

Przykład stanowi mój av, aczkolwiek mogę nieco zmieniać styl cieni, kreski, czy np kształtu oczu.

Ostatnio edytowany przez Heike (26 2013 15:21:11)


"-Heike! Zrobisz swojemu bratu krzywdę!
http://25.media.tumblr.com/ff430d8a78be4035f88852d00e80d914/tumblr_msm6ulhXKk1s4s960o2_250.gif
- No właśnie..."

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.gamermania.pun.pl www.zakon-zywiolow.pun.pl www.gdphotography.pun.pl www.survival.pun.pl www.kpsw.pun.pl