Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#91 14 2013 22:03:11

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Wyspa Rozbitków*

- Em... Nie ma stoczni ale jest herbata... *uśmiechnęła się krzywo odsuwając się nieco od brata.* Szkoda, że nie ma z nami Swahili. Ona potrafi naprawić statek mając tylko dwie deski i galaretki... Ale przecież ty też znasz się na statkach, prawda? *Z nadzieją pełną naiwności popatrzyła na Nalimbę. Chciała wierzyć, że jakoś dadzą sobie radę.*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#92 14 2013 22:09:57

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Rozbitków*

Oczywiście! Przecież jestem kapitanem. *odpowiedział entuzjastycznie Nal* Potrzebuję tylko drewna, to co mam na pokładzie, nie wystarczy do naprawienia uszkodzeń kadłuba.

Offline

 

#93 15 2013 22:07:57

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Wyspa Rozbitków*

*wyszczerzyła kły w szerokim uśmiechu. Akurat problem niedoboru drewna mogła rozwiązać, chociaż częściowo.* Tak się składa, że desek ze statków to ja ci mam pod dostatkiem. *Lwica odwróciła głowę do Kompulu.* Ty pójdziesz ze mną i pomożesz mi przetransportować deski z mojego schronienia na plażę... *jej wzrok padł na ranę przyjaciółki.* Aj, no tak.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#94 16 2013 19:01:49

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Wyspa Rozbitków*

Kompulu spojrzała na nogę, po czym machnęła lekceważąco łapą.
- Widziałaś jak skaczę po drzewach? Nie boli mnie, na prawdę. Mogę wykonywać każdą czynność. - Spojrzała na Chay, po czym machnęła kitką. - A mogę najpierw wziąć trochę drewna ze statku Nalisia, oraz trochę płótna? Chcę robić obóz niedaleko ciebie, Chay, aby nie zawracać tobie głowy mną.


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#95 16 2013 20:39:10

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Wyspa Rozbitków*

*spojrzał na Chay z nadzieją w oczach* Gdzie masz te deski? Moi cieśla zreperują dziurę w statku na tyle, żeby bezpiecznie przedostać się na ląd, w którym będzie porządna stocznia i tawerna. *do gruntownej naprawy potrzebna była stocznia, gdyż dziura znajdowała się pod powierzchnią wody, więc naprawa wymagała wciągnięcia statku na podpory*

Offline

 

#96 21 2014 20:10:49

 Darth Jula

http://imageshack.us/a/img203/361/nowyg.png

Nowy

Skąd: Sosnowiec
Zarejestrowany: 20 2014
Posty: 26
Punktów :   
Skrót nicku: Jula, Darth, Lord Jula, Sith
Autor awatara: Ja

Re: Wyspa Rozbitków*

Na dalszym skrawku plaży leżała duża, szara lwica odziana w podartą koszulę i czarne, obcisłe spodnie. Obok niej leżał skórzany pas z sakwą i mieczem świetlnym. Po chwili kocica wstała odsłaniając rozległą, krwawiącą ranę na klatce piersiowej oraz kolejną szramę obok prawego oka. Spojrzała na pas i podniosła go, po czym wzięła miecz świetlny, aby sprawdzić czy działa.
-Jasna ciasna, zamókł. Nie dość, że bark mnie boli, to jeszcze to! Gorzej być już chyba nie może.
Wściekła się i poszła w stronę dżungli znaleźć trochę drewna na szałas.

Ostatnio edytowany przez Darth Jula (21 2014 20:14:39)


"Wojna nikogo wielkim nie czyni"
                               
                                -Nieskładnie mówiący Wielki Mistrz Yoda

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.shinobiwar.pun.pl www.nasza-klasa6a.pun.pl www.rodzinkafd.pun.pl www.forestwars.pun.pl www.real-craft.pun.pl