Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#61 28 2013 23:41:25

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy

Ou, och... Właściwie to możesz odpowiadać dalej, jestem dobrym słuchaczem.
Dolała herbaty do kubka Noah. Oczywiście czerwonej.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#62 29 2013 09:35:06

Swahili

Hiccup the Dark Lord of Everything

51508236
Skąd: Raxacoricofallapatorius
Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 2718
Punktów :   
Skrót nicku: Swah, Swahę, Swahu, Iliś
Autor awatara: LastKrystalDragon

Re: Herbaciany zawrót głowy

Chayę, a jak często jesz Danonki? I jaki jest twój ulubiony smak?

Offline

 

#63 30 2013 16:58:42

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy

Nie lubię danonków. Wolę danio bananowo czekoladowe .



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#64 14 2013 19:07:18

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy

Witam i o zdrowie pytam. Czas znów rozruszać HZG, a mam kilka pomysłów żeby to zrobić. Jednak nie wszystko naraz, chodźmy po kolei. Na początek ogłaszam dni moich postaci, przez jakiś czas możecie pytać wszystkie z moich OC a nawet mnie samą. Przed każdym pytaniem postawcie pierwszą literę postaci, którą chcecie zapytać (przypomnienie postaci: Chay, Feathers Hope, Jersey, Libero i JA). Ponadto, od teraz będę tutaj publikować moje rysunki w formie co tygodniowych zlepków [czyli sketch dumpów, ale nie lubię tej nazwy], a w każdą niedziele znajdziecie tu podsumowania życia na forum. Może nawet znajdziece tu moją twórczość pisaną c:
To będzie mój własny skrawek Internetu.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#65 14 2013 19:32:06

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Herbaciany zawrót głowy

Wow, Ruski Haj ma własny skrawek internetu.

No to ja zadam parę pytań.
C: Kogo kochasz najbardziej lubisz z gry TF2?
Oglądałaś PewDie Pie?
Dlaczego akurat Ruski Czaj?
J: Jaki masz kolor oczu?
Lubisz owoce?
A roboty?
FH: Wolałabyś mieszkać w NLR czy w SE?
Wolisz Hierarchię czy Demokrację?
I beliveee I can Flyyyy!


L: Dafuq Are U?

Offline

 

#66 14 2013 19:55:59

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Herbaciany zawrót głowy

Maishu, Libero to ten fajny mutant.
L: Podoba Ci się życie mutanta? Jak tak w ogóle wasza rasa jest przystosowana do ciężkich warunków atmosferycznych, takich jak np. w górach?
Do jakiej prędkości rozwijasz się w powietrzu?
A ta opaska na oczy? Po co Ci ona? Jeżeli straciłeś wzrok, to w jaki sposób?
C: Lubisz Kompulu?
Jakie masz mniemanie o tej lwicy? Ty weź się wal, nie pytaj Chay o takie rzeczy.
Chay, hybryda, a do tego niska. Jak to możliwe?
JA () : Lubisz czekoladę?
Od którego roku życia rysujesz lwy?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#67 16 2013 15:01:57

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy

Maisha:
To chyba oczywiste, że moją ulubioną postacią jest Skaut. Bardzo lubię też Inżyniera i Medyka. c:
Oglądałam raz albo dwa jego filmiki.
Wszystko przez głupią, ruską strzelankę. Próbowałam wpisać moje imię, ale niestety nie pasowało, więc przekształciłam je w Czaj i dodałam słowo Ruski. Potem się jakoś do tego przyzywyczaiłam.

Czarny.
Wolę kebaby.
Dopóki nie próbują cię zabić, schwytać, spalić lub zdeptać to raczej tak.

Ciężkie pytanie. Kocham obie władczynie Equestrii, zrobiły wiele dobrego dla naszego kraju. Ostatnio jednak poczytałam więcej o historii naszych księżniczek, i muszę powiedzieć, że Celestia czasem nie wybierała dobrze. Do tego przerażają mnie jej niektóre 'wcielenia'. Przez to wolałabym żyć pod rządami Luny.
Jako mieszkaniec kraju, gdzie jest monarchia raczej trudno mi stwierdzić. Chyba jednak demokracja.
Nołp.

Możliwe, że kiedyś byłem jaszczurką.
Kompulu:
Dziękuję, nie narzekam. Nasza rasa jest przystosowana do życia na terenach pustynnych i pustkowiach nuklearnych.
Nigdy nie sprawdzałem jaką dokładnie rozwijam prędkość, lecz nie można powiedzieć, że poruszam się powoli.
Opaskę noszę dla ochrony oczu. Tyle informacji powinno ci wystarczyć.

Och, jak myślisz? Nawet gdybym jej nie lubiła, z grzeczności bym tego nie powiedziała. Myślę jednak, że gdyby było więcej takich lwów jak ona, świat byłby radośniejszy :3
Trochę lwa pustynnego, trochę tygrysa, odrobina pantery śnieżnej, 1/16 geparda i herbata a wszystko jest możliwe.

Kocham czekoladę, jednak w formie czekoladowej. Takiej masy kakowej na batonach nie lubię.
Rysuję je od roku i mniej więcej 9 miesięcy. I na przyszłość wszystkie pytania do mnie poprzedzaj literką H.


Następnym razem odpowiedzi będą w formie krótkiej pogawędki c:

Teraz macie bonus w postaci pierwszego zestawu szkiców. Śmiało oceniajcie :3
http://i39.tinypic.com/2vlaag6.png



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#68 16 2013 17:43:07

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Herbaciany zawrót głowy

Co do szkiców, są piękne. Najbardziej podoba mi się komputerowa Kumcia. I czy mi się wydaje, czy widzę lwicę w kapeluszu i okularach Snajpaha?
A, ja tu mam jeszcze trochę pytań:
L: Co powiesz na wspólne powietrzne wyścigi?
Czy masz kontakt z ludźmi?
A tak w ogóle, ile masz wzrostu stojąc na 4 łapach? A ile na 2?
H: Co spowodowało, że miałaś pomysł na to forum?
I skąd pomysł na stworzenie Chay jako hybrydy?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#69 16 2013 18:10:49

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy

Niee, i to wcale nie jest Kompulu Podziękuję ci jeszcze raz, w każdym razie. Jeszcze zanim odpowiemy na pytania chciałam coś ogłosić.
Kiedyś pisałam o pomyśle stworzenia historii obrazkowej o stadzie, prawda? Tak, tak, pamiętam o tym projekcie i, co was może zaskoczyć, wciąż nad tym pracuje. Jednak idea projektu trochę mi się zmieniła na dużo bardziej pracochłonną, i chciałam wciągnąć całe stado w zabawę nad całą tą historią. W jaki sposób? Jutro się przekonacie. Teraz jednak pora na preguntasy.

Słyszałem coś o pytaniach?
Owszem, mój drogi. Ale tylko dla nas. Może zaparzę nam herbaty?
Jakbyś była taka miła. O, co ja widzę - pytanie o ludzi. Właściwie to jedyną osobą jaką znam, jest ta urocza panna, która właśnie poszła zrobić dla nas napój bogów *chichocze cicho* Tak. Właściwie to z naszym spotkaniem wiąże się ciekawa historia. Kiedy mieszkałem jeszcze na Nuklearnym Pustkowiu i polowałem sobie obiadek, nagle usłyszałem dziwny dźwięk- *przerwał i zwrócił łeb w stronę drzwi*
*weszła cicho niosać na tacy dwa dzbanki pełne lekko zielonego napoju. Usiadła koło mutanta i wzięła naczynie w dłonie.*
Libero, Kompulu pytała tylko o kontakty z ludźmi... *przymknęła oczy i podkuliła kolana.*
*westchnął tak cicho, jak tylko zwierzę jego wielkości westchnąć mogło* No, to może innym razem to opowiem. Co do wysokości - jestem wystarczającego wzrostu, żeby po moim brzuchem zmieściła się Herbaciana. Teraz ty odpowiedz na pytania.
Hmm, skąd pomysł na forum? Zaczęło się od tego, że spotkałam Swahili. Jakoś się razem zgadałyśmy, przed Stadem miałyśmy razem dwa czy trzy fora, jednak potem zainteresowałam się bardziej Królem Lwem. Ponieważ miałam limit zakładania for na domenie pun.pl, poprosiłam o to Swah i od tamtej pory jakoďś tutaj razem siedzimy. Jestem strasznie szczęśliwa, że założyłam to forum, bo poznałam tu wiele ciekawych osób. A co z Chay? Właściwie nie wiem do końca, po prostu chciałam, żeby moja postać wyróżniała się z tłumu innych lwów. Co ciekawe, na początku wyglądała bardziej lwio - ogon był krótszy i mniej puszysty, paski na nogach mniej widoczne. Jakoś w praniu wyszło, że tak wygląda...
To co, Ib? Czekamy na więcej pytań?
Yhm. A tak w ogóle, może jutro sobie poltamy, Gellu?



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#70 16 2013 18:22:52

 Kompulu

Trynkiewicz.

Skąd: Smoczy Azyl ,,Gadzia Opoka"
Zarejestrowany: 21 2013
Posty: 1722
Punktów :   
Skrót nicku: Kumciałke, Kumcia, Kompuś
Autor awatara: Maję
WWW

Re: Herbaciany zawrót głowy

Jasne, Libero. Lubię latać. Wtedy czuję, że żyję. A, jeszcze jedno. Jeżeli przeliczyć by Twój wiek, jesteś dorosłym mutantem czy już tym... Starszym? Bo nie chciałbym być nie uprzejmy, ale jak rozmawiam z kimś ode mnie starszym trochę się dziwnie czuję.
Gellu, cóż za pytania. :ech: Justynko (jeżeli mogę tak pisać), mogę poprosić o herbatkę? Na zewnątrz jest zimno i wiesz... A jaki jest Wasz ulubiony smak herbaty, moi drodzy?


Bananowy Harem.
Forevah.


http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/1227_Funny_Gifs_7_zps5d94bc33.gif

Offline

 

#71 16 2013 18:23:20

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Herbaciany zawrót głowy

J: Jakie są twoje zainteresowania?
Byłaś kiedyś w kosmosie?
A jakiej muzyki słuchasz?
Masz Fejsbuka?


C: Medykowi spodobał się twój ogonek i chce ci go uciąć. Co robisz?
Chciałbyś być cyborgiem?
Lubisz jeździć na koniu?

Offline

 

#72 16 2013 18:50:49

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy

Już nowe pytania? Szybciutko :3 W przeliczeniu na ludzkie mam około... Hm, dwudziestu paru lat? Dobrze mówię?Właściwie to ciężko określić, bo wśród swojej rasy jesteś już osobnikiem dorosłym, żeby nie powiedzieć starszym. W końcu masz trzecią parę rogów. Przyjmijmy jednak, że Lib czuje się młody duchem.
Ty idź lepiej zrobić herbaty jak cię proszą.

*zbiera się w stronę wyjścia do kuchni*A, i wolę, żebyś mówiła mi Herbaciana. Nie przepadam za swoim imieniem.
*wchodzi do pokoju zapatrzona w swoje PSP*
Ym, Dżersi...
*podnosi szybko głowę* Hersej, patafianie, ile razy mam powtarzać, że to po hiszpańsku? *zerka w bok* o, co ja widzę, pytania do mnie. Jakie są moje zainteresowania? Zdecydowanie granie i grzebanie w plikach gier. Nawet nie wiecie, jaka ciekawa może być Akademia Jazdy Konnej kiedy się co nieco pozmienia... *cichy śmiech* Ekhm. W kosmosie byłam, i to kilka razy, nie, nie mam Ryjoksiążki i zdecydowanie nie żałuję. Lubię słuchać dark ambientu :3
*odsuwa się, wyczuwając dziwną osobowość*
*wbiega do środka, omijając szerokim łukiem Libero i Jersey walczących na wzrok. Oh, wait...* Mój borze liściasty i zielony... Medyk chce mój ogon? Każdą inną część ciała tylko nie mój ogon! *zamyślona gładzi się po futrze na ogonie*
Ojć, to jej słaby punkt... *odkłada herbatę na stół i podchodzi do zasmuconej lwicy. Podtyka jej herbatę pod nos i uśmmiecha się szeroko.*
Za chwilę dojdzie do siebie, mogę za nią odowiedzieć, że nie za dobrze wspomina swój pierwszy (i ostatni) raz w siodle. Gips na dwóch łapach... *kręci głową*



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#73 16 2013 19:08:50

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Herbaciany zawrót głowy

Jersey, nie żebym była wredna, ale Jersey to tez taki stan w U.S.A i wyspa brytyjska.

Chciałabyś żeby zrobiono model twojej cudnej postaci np. do SFM lub Gmoda?
A gdzie ty właściwie mieszkasz?

Offline

 

#74 16 2013 19:44:58

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy

Ja wiem, jersey to chyba też nazwa jakichś sweterków czy innych badziewi. Po prostu wymawaiane przez 'h' jest bardziej szpanerskie.
Chciałabym, i to bardzo.
Aktualnie przebywam gdzieś w jakimś dziwnym wymiarze zwanym również Internetem, ale zwykle żyje w Ameryce, w tym nieszczęsnym New Jersey właśnie.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#75 17 2013 14:27:44

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Herbaciany zawrót głowy



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nonsensecrew.pun.pl www.eurora.pun.pl www.siatkasklad.pun.pl www.realdragonballgame.pun.pl www.bikerboyzteam.pun.pl