Stado Złotych Lwów


Interesujesz się Królem Lwem? Lubisz fora, gdzie panuje miła atmosfera? Dołącz do nas!

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Moda

Ogłoszenie

Witamy w Naszym Stadzie!
Ustawienia stylu
Galeria screenów HD
Nie zapomnij zagłosować na Nasze forum!




#1441 30 2013 18:54:39

 Karinda

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 1250
Punktów :   
Skrót nicku: Kar, Kari
Autor awatara: Chay

Re: Góry **

- Zostały jeszcze tylko 3 lwy: Sambo, Shemore(powiedzmy, że ją znamy) i Kovu. No i może Nitrola. *Powiedziała jedząc ciastko.*


You know it all
You’re my best friend
The morning will come again
No darkness, no season is eternal


~200615

Offline

 

#1442 30 2013 19:07:24

 Chay

Bananowa Królowa

Zarejestrowany: 05 2012
Posty: 3319
Punktów :   
Autor awatara: Vruia

Re: Góry **

///Znamy Shemcię, jest ona razem z nami we WLAE.///

Sambo już od nas odszedł - w końcu to młody lew i pewnie teraz założył gdzieś własne stado. Nit natomiast jest przecież w innym stadzie, u nas bywa czasami. *Znów odwróciła się do Shayde.* No, ale przecież jeszcze nie opowiedziałam ci o Shemore! Lwica bardzo tajemnicza, nikt nie zna jej prawdziwego "ja". Jest jednak bardzo przyjacielska. Kovu to taki młody cwaniak, przyjaciel Nalimby. Dusza towarzystwa, chociaż ma swoje tajemnice. *Wrzuciła do pyska resztkę ciasta i sięgnęła po kolejne.* No, to znasz już całe stado, a raczej tą stałą część. Chyba że Kariś ma jeszcze coś do powiedzenia.



http://i1316.photobucket.com/albums/t609/SwahuSZL/tumblr_nb4wuc05dd1qkj574o1_5002_zps8f477ed5.gif?t=1409429657

Offline

 

#1443 30 2013 19:42:51

 Karinda

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 1250
Punktów :   
Skrót nicku: Kar, Kari
Autor awatara: Chay

Re: Góry **

- Och! Jeszcze Laini, Sitka i Rico! A reszta to już zwykłe lwy, których nie mieliśmy okazji poznać lub nie odzywają już się. *Powiedziała ostatnich 3 ważnych w życiu stada członków.


You know it all
You’re my best friend
The morning will come again
No darkness, no season is eternal


~200615

Offline

 

#1444 31 2013 14:00:01

 Kovu

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 11 2012
Posty: 1085
Punktów :   
Autor awatara: Madame Carotte

Re: Góry **

Młody cwaniak. *powtórzył do siebie w zamyśleniu. Westchnął i odwrócił się do lwów z uśmiechem.* Mogę ciastko?

Offline

 

#1445 04 2013 19:28:52

 Karinda

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 1250
Punktów :   
Skrót nicku: Kar, Kari
Autor awatara: Chay

Re: Góry **

- Jasne, Kovu! Łap! *Powiedziała, rzucając ciastko. Sama też wzięła jedna i zaczęła jeść.* Mmm... kocham ten smak!


You know it all
You’re my best friend
The morning will come again
No darkness, no season is eternal


~200615

Offline

 

#1446 05 2013 15:12:17

 Kociusiek

qb2av8e4nk4

44092200
Call me!
Skąd: ten pomysł?
Zarejestrowany: 01 2012
Posty: 330
Punktów :   
Skrót nicku: Kocik.
Autor awatara: suika
WWW

Re: Góry **

Po zapachu doszedł, już wiedział, że to oni. A co za zbieg okoliczności, że akurat wspinał się tu? - A witam moich kochanych Alpinistów ;D - Powiedział puszczając oko, z małym uśmieszkiem.


Goście


Ten kolorek ukaże się w Twoim poście.


Polecam słownik.



"Przykro mi z powodu twoich rodziców, oni wydają się być złymi ludźmi. Twój tatuś wydaje się być kretynem. Sądzę, że twoja mama nie wie, jaki prezent dostała, kiedy się urodziłeś. Przykro mi z powodu twojego życia, było dosyć szorstkie. Pochylając się w tył, nigdy nie wystarczająco - Biedactwo, musi być do dupy być tobą i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? Wiem, to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. To zabiera więcej niż mam, zawsze przegrywam kłótnie z przeszłością... Och, ty nie wiesz? To nie jest sposób na życie... Wiem, że to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. Rozumiem, daj mi trochę uznania. Pamiętam kiedy byłem żałosny. Noszę moją bliznę w rękawie by cały świat widziała. To co oni zrobili mi cicho, leżałem na grubym współczuciu. Prawdopodobnie masz prawo czuć się, tak jak się czujesz. Byłeś maltretowany i zostałeś okradziony z dzieciństwa, którego potrzebowałeś i teraz nigdy ci się nie uda, bo jesteś przekonany o swojej porażce. Jeśli masz obsesję na punkcie swojej przeszłości, jestes skazany na powtarzanie tego i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? "


Icon For Hire - Sorry About You Parents



Spadam z góry,
Spadam w dół.
Świat taki ponury,
jakby wyciągnięty spod kół.

http://oi62.tinypic.com/2yoc1g5.jpg

dA KocikPhotography

Offline

 

#1447 05 2013 15:37:17

 Kovu

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 11 2012
Posty: 1085
Punktów :   
Autor awatara: Madame Carotte

Re: Góry **

Hej. *wyszczerzył się do nowo przybyłego lwa* Dołączysz się do nas? *spytał i wrzucił do ust ostatni kawałek ciastka*

Offline

 

#1448 06 2013 10:45:15

 Kociusiek

qb2av8e4nk4

44092200
Call me!
Skąd: ten pomysł?
Zarejestrowany: 01 2012
Posty: 330
Punktów :   
Skrót nicku: Kocik.
Autor awatara: suika
WWW

Re: Góry **

- Jak dacie mi moje ulubione ciastkoo, to moooze, moooze - Powiedział z sarkazmem. - Nie, no... Oczywiście  -


Goście


Ten kolorek ukaże się w Twoim poście.


Polecam słownik.



"Przykro mi z powodu twoich rodziców, oni wydają się być złymi ludźmi. Twój tatuś wydaje się być kretynem. Sądzę, że twoja mama nie wie, jaki prezent dostała, kiedy się urodziłeś. Przykro mi z powodu twojego życia, było dosyć szorstkie. Pochylając się w tył, nigdy nie wystarczająco - Biedactwo, musi być do dupy być tobą i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? Wiem, to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. To zabiera więcej niż mam, zawsze przegrywam kłótnie z przeszłością... Och, ty nie wiesz? To nie jest sposób na życie... Wiem, że to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. Rozumiem, daj mi trochę uznania. Pamiętam kiedy byłem żałosny. Noszę moją bliznę w rękawie by cały świat widziała. To co oni zrobili mi cicho, leżałem na grubym współczuciu. Prawdopodobnie masz prawo czuć się, tak jak się czujesz. Byłeś maltretowany i zostałeś okradziony z dzieciństwa, którego potrzebowałeś i teraz nigdy ci się nie uda, bo jesteś przekonany o swojej porażce. Jeśli masz obsesję na punkcie swojej przeszłości, jestes skazany na powtarzanie tego i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? "


Icon For Hire - Sorry About You Parents



Spadam z góry,
Spadam w dół.
Świat taki ponury,
jakby wyciągnięty spod kół.

http://oi62.tinypic.com/2yoc1g5.jpg

dA KocikPhotography

Offline

 

#1449 06 2013 12:43:43

 Kovu

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 11 2012
Posty: 1085
Punktów :   
Autor awatara: Madame Carotte

Re: Góry **

To co, idziemy do tego miasteczka czy tam? *stanął przed rozgałęzieniem ścieżek i spojrzał w lewo, gdzie droga wspinała się w górę* Jesteście głodni? *popatrzył po twarzach towarzyszy*

Offline

 

#1450 06 2013 14:35:30

 Kociusiek

qb2av8e4nk4

44092200
Call me!
Skąd: ten pomysł?
Zarejestrowany: 01 2012
Posty: 330
Punktów :   
Skrót nicku: Kocik.
Autor awatara: suika
WWW

Re: Góry **

Stanął obok Kov i czekał na odpowiedź.


Goście


Ten kolorek ukaże się w Twoim poście.


Polecam słownik.



"Przykro mi z powodu twoich rodziców, oni wydają się być złymi ludźmi. Twój tatuś wydaje się być kretynem. Sądzę, że twoja mama nie wie, jaki prezent dostała, kiedy się urodziłeś. Przykro mi z powodu twojego życia, było dosyć szorstkie. Pochylając się w tył, nigdy nie wystarczająco - Biedactwo, musi być do dupy być tobą i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? Wiem, to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. To zabiera więcej niż mam, zawsze przegrywam kłótnie z przeszłością... Och, ty nie wiesz? To nie jest sposób na życie... Wiem, że to jest jak zatrzymanie się na całą noc pielęgnując rany. Rozumiem, daj mi trochę uznania. Pamiętam kiedy byłem żałosny. Noszę moją bliznę w rękawie by cały świat widziała. To co oni zrobili mi cicho, leżałem na grubym współczuciu. Prawdopodobnie masz prawo czuć się, tak jak się czujesz. Byłeś maltretowany i zostałeś okradziony z dzieciństwa, którego potrzebowałeś i teraz nigdy ci się nie uda, bo jesteś przekonany o swojej porażce. Jeśli masz obsesję na punkcie swojej przeszłości, jestes skazany na powtarzanie tego i wiem, że to nie twoja wina, nigdy nie była, prawda? "


Icon For Hire - Sorry About You Parents



Spadam z góry,
Spadam w dół.
Świat taki ponury,
jakby wyciągnięty spod kół.

http://oi62.tinypic.com/2yoc1g5.jpg

dA KocikPhotography

Offline

 

#1451 07 2013 15:40:58

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Góry **

*Nagle lwy usłyszały jakiś chrupot, po chwili z pod kamienia ktoś krzyknął-,,Auć!". Nagle obok kamienia wylazła z dziury głowa Maishy z kaskiem górniczym i  maską oddechową.*
-Hej wam! Co tam porabiacie? Ile czasu mnie nie było? Bo straciłam poczucie czasu... O właśnie, wiecie że pod tą górą jest istna żyła złota?
*Zaczęła rozglądać się po znajomych twarzach z uśmiechem od ucha do ucha.*

Offline

 

#1452 08 2013 16:07:02

 Kovu

http://i50.tinypic.com/29liixi.pngPełnoprawny członek stada

Zarejestrowany: 11 2012
Posty: 1085
Punktów :   
Autor awatara: Madame Carotte

Re: Góry **

Mai! *Kovu zaczął się śmiać, widząc rozradowany pysk lwicy* Skąd tu się wzięłaś? Zresztą nieważne, dołącz do nas. *uśmiechnął się* Cały czas ktoś do nas dochodzi.

Offline

 

#1453 08 2013 17:24:38

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Góry **

-Bo ze mną tak jest, zawsze trzymam się blisko a potem znikam jakbym wyparowała.
*Rozejrzała się jeszcze raz po znajomych twarzyczkach.*
-O, widzę że Sambo doszedł. Dawno cię nie widziałam, i nie widzę tu Shemore. Zgubiła się gdzieś czy co?

Ostatnio edytowany przez Maisha (08 2013 17:24:47)

Offline

 

#1454 08 2013 21:08:09

 Nalimba

Magia Klejnotu

Skąd: Kartonowe Królestwo
Zarejestrowany: 19 2012
Posty: 2308
Punktów :   
Skrót nicku: Naliś, Nal, Nalcio
Autor awatara: brak

Re: Góry **

Maiś! Mordko nasza wiecznie gubiąca się! *rzucił się w przypływie radości na lwicę i poturlali się na poniższą halę*

Offline

 

#1455 08 2013 21:14:01

 Maisha

I love the smell of kicked ass in the morning. ~Soldier

Skąd: Pyroland
Zarejestrowany: 23 2012
Posty: 4035
Punktów :   
Skrót nicku: Mai, Maiś, Maiszu, pustelnik.
Autor awatara: Maiszor
WWW

Re: Góry **

-Kurka, człowieku! Zaraz mnie udusisz z tej miłości! Tez sie wielce cieszę ze was widzę ale bez przsady, o pacz gdzie się poturlaliśmy.
*Odwzajemnia uścisk i po chwili uwalnia się z jego ramion. Wstaje i otrzepuje się z kurzu.*

Offline

 
Stado Lwiej Ziemi
Reklama
Król Lew
Lion Time
Wild Land AAF

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.cabal.pun.pl www.ros.pun.pl www.shaman-king-forever.pun.pl www.athair.pun.pl www.3b.pun.pl